Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Коні Преживальського оживляють Чорнобильську зону

Коні Преживальського оживляють Чорнобильську зону

Коні Преживальського оживляють Чорнобильську зону. Ось уже три роки там живе стадо цих диких тварин. Врятувати вид від зникнення вдалося лише зоопаркам. Зараз же коні Преживальського настільки активно розмножуються в неволі, що зоологи змушені шукати їм нових місць для проживання. Так у Рівненському зоопарку уже готують двійко молодих диких коней, аби переселити їх у зону відчуження.

Сімейна ідилія коней Преживальського у Рівненському зоопарку. Два тижні тому кобила Пурга знову народила лоша. Коли зоологи з"ясували, що він хлопчик, зіткнулися із проблемою. Адже тепер у зоопарку три самці. Зоологи кажуть, утримувати їх усіх разом небезпечно. Адже норовисті жеребці не терплять конкурентів. А відтак розлука батьків із потомством неминуча.

Коні преживальського свого часу винищені у дикійприроді, активно і успішно розмножуються у зоопарках, розповідають зоологи. В утриманні вони не надто вимогливі. І попри свій від природи тяжкий характер, таки знаходять з доглядачами спільну мову.

В Рівненському зоопарку до відправки потомства коней Преживальськоо до стада, що живе в Чорнобильській зоні готуються поки що лише морально. Зробити це зможутьлише тоді, коли лоша стане зовсім самостійним.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: