Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
З випускного - на лікарняні ліжка

З випускного - на лікарняні ліжка

З випускного - на лікарняні ліжка. Два десятки мешканців села Озеро Володимирецького району отруїлися на випускному застіллі. Сталося це минулої суботи. Після святкування у сільській школі вони потрапили до мед-сан частини Кузнецовська. Лікарям вдалося нормалізувати їхній стан. Тим часом у санстанції говорять про підозру на сальмонельоз.

В інфекційному відділені медсанчастини Кузнецовська зайняті усі палити другого поверху. Тут медики борються із наслідками харчової токсикації у батьків і вчителів випускного класу школи в селі Озеро Володимирецького району. Після суботнього застілля його учасникам стало зле лише через добу.

Пан Петро до лікарні потрапив разом із родиною – шестирічною дочкою, сином та дружиною. Каже, лише половина із тих, хто споживав наїдки на святі відчули нездужання. У більшості пацієнтів і досі тримається висока температура. А відтак медики припускають, що аналізи таки вкажуть на сальмонельоз. Щоправда їхні результати доведеться чекати. А поки відомо лише одне, на випускному святі від неякісної їжі чудом не постраждали самі випускники.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: