Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Правоохоронці вигадали спосіб як захистити рівнян від кишенькових злодіїв

Правоохоронці вигадали спосіб як захистити рівнян від кишенькових злодіїв

Правоохоронці вигадали спосіб як захистити рівнян від кишенькових злодіїв. Фотографії злочинців, які цуплять гроші, гаманці та мобільні телефони розмістили у найпопулярніших маршрутах Рівного,. Кажуть тепер пасажирам варто лише вдивитися в картинку та оглянути салон. Про ноу-хау у наступному сюжеті.

Кишенькових злодіїв у громадському транспорті не бракує, зізнаються правоохоронці. Спіймати їх надзвичайно важко, адже вони професіонали своєї справи. Та покарання їм загрожує зазвичай символічне - штраф. Днями рівненські правоохоронці винайшли власний спосіб попередження злочинів у транспорті - там вони повісили фото злодіїв.

За шість місяців у рівному викрали понад вісім сотень мобільних телефонів. Правоохоронці споідваються після таких нововведень скарг значно поменшає. Водії кажуть хоча фотографії повісили кілька днів тому пасажири уже звертають на них увагу.

Рівняни і справді стали обережнішими, однак чи поменшає злочинів, не впевненні.

Вже сьогодні обличчя кишенькових злодіїв розміщенні у найпопулярніших маршрутах міста, міліціонери кажуть, на цьому не зупинятимуться. А відтак рівняням варто чекати на нові фото, тих, від кого варто триматися якнайдалі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: