Саме стільки фоторобіт відібрали організатори цьогорічного "Фотовернісажу на Покрову". Рівняни оцінити рівень робіт можуть в обласному краєзнавчому музеї. Ірина Ничипорук одна з перших відвідала виставку.

Три тисячі робіт з 41 країни світу. Саме стільки переглянули журі цьогорічної конкурсної виставки "Фотовернісаж на Покрову”. Організатори запевняють: рівень світлин уже з першого вернісажу був доволі високим.

Серед учасників фотовернісажу вже відомі рівнянам митці, які представляли свої роботи щороку. Проте є чимало й новачків. Серед них - рівнянин Олег Фещук. Його світлину "Ласка” відзначили дипломом фотоклубу "Простір фото”. Знаковим, вважає фотохудожник, що з усіх його робіт, зроблених у різних куточках України, відмітили саме знімок, відзнятий на Рівненщині — у Демидівському районі.

Експозиція, яка цьогоріч розташувалась у Рівненському краєзнавчому музеї, містить понад сто кращих робіт. Призи четвертого фотовернісажу отримали автори з України, Греції, Франції, Італії, В'єтнаму, Великобританії, ПАР та інших держав. А гран-прі присудили фотомайстру Чан Квон Ханг Грей з Гонконгу.