Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Мешканці дев'ятого гуртожитку підприємства

Мешканці дев'ятого гуртожитку підприємства "Рівнельон" живуть у темряві

Погасять борг — з'явиться світло. Тільки за такої умови відновлять живлення дев'ятого гуртожитку підприємства "Рівнельон". Натомість мешканці не розуміють, звідки взялося понад 100 тисяч боргу за світло. У проблемі розбиралася Марина Фурс.

Більше чотирьохсот мешканців гуртожитку №9 ВАТ "Рівнельон" на вулиці Фабричній, 20 залишилися без світла. Ольга Мельник, мати трьох дітей, у розпачі: як за таких умов піклуватися про малечу - просто не знає.

Причина відключення — численний борг за спожиту електроенергію. Мешканці не розуміють, звідки він узявся. Мовляв, за комунальні послуги платять адміністрації гуртожитку, але куди та поділа гроші - гадки не мають.

У "Рівнеенерго" пояснюють: договорів зі споживачами, які живуть у гуртожитку, не підписували. Контракт заключений із ВАТ "Рівнельон", якому і належить приміщення гуртожитку. До серпня минулого року боргу не було, кажуть енергетики, а нині він уже складає 110 тисяч гривень.

У телефонній розмові керуючий санацією ВАТ "Рівнельон" Сергій Андрієвський повідомив, що адміністрація гуртожитку працює над вирішенням цього питання. Тим часом мешканці гуртожитку побоюються, що разом зі світлом їм відключать ще й воду та газ.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: