Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Про фанів найдемократичнішого транспорту - тролейбусів

Про фанів найдемократичнішого транспорту - тролейбусів

Колекціонери тролейбусів, гнізд, старовинних годинників та інших неймовірних експонатів з'являться на Першому місцевому. Ми розпочинаємо новий цикл сюжетів про рівнян з незвичайними захопленнями. Перший сюжет циклу "Хобі по-рівненськи" присвячено фанам найдемократичнішого транспорту.

Тролейбусні фанати знають про рівненські тролейбуси практично все. Від найпершого до найновішого. П'ятнадцятирічний Ігор Григор'єв цікавиться цим видом транспорту з дитинства. І зараз з легкістю розповідає про будь-який з них.

Антон Бриних збирає інформацію про тролейбуси звідусіль. А також колекціонує фотографії. Вже має декілька тисяч. В його колекції є і раритетні деталі тролейбусів. Каже, що спеціально їх не шукає, проте, якщо перепадають, то залюбки цим користується.

Тролейбусні фани з різних міст та країн обмінюються фотографіями в Інтернеті. А також подорожують по Україні, щоб поповнювати колекцію. Андрій Сасюк з Луцька запросто порівнює рівненські тролейбуси з тролейбусами рідного міста.

Колекціонери стверджують, що не лише збирають та зберігають тролейбусну історію, а й допомагають у їх реставрації. Адже тролейбуси – це транспорт майбутнього.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: