Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненське дербі :

Рівненське дербі : "Каскад" проти "Урагану"

Каскад проти Урагану. Рівненське дербі запам'яталося запеклим протистоянням. У черговій гонці чемпіонату Української ліги спідвею переміг "Каскад". Чого "Урагану" не вистачило для перемоги — знає Ольга Міхньов.

Перенесена зустріч "Каскаду" з "Ураганом" вразила видовищною майстерністю гонщиків. З початку гонки вдало стартував "Ураган". Та ситуація змінилася уже з третього заїзду.

Вирватися уперед ураганським гонщикам надалі не дають польські легіонери каскаду: Рафал Окунєвські та Даніель Єленєвські. Відтак у сьомому заїзді "Каскад" попереду на 10 пунктів. А в наступному джокер-Корольов привозить "Урагану" шість очок.

Шанс на перемогу "Урагану" дарує легіонер Павел Мєсьонц, який виграє два заїзди поспіль. І вже у десятому "Ураган" відстає лише на одне очко. Проте два наступні заїзди каскадівець Рафал Окунєвські також фінішує першим.

У завершальних заїздах перевагу "Каскаду" закріплюють Бродай та Єленєвські. Їхня команда перемагає з рахунком 49-38. Відтак надалі "Каскад" боротиметься за чемпіонський титул з червоноградським "Шахтарем" у серії фінальних гонок.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: