Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному відкрилась виставка художника Дениса Стадника

У Рівному відкрилась виставка художника Дениса Стадника "Still life"

Перша виставка у рідному місті. Корінний рівнян, а нині харківський художник Денис Стадник привіз до Рівного власні доробки. Творчий задум митця спробувала розгадати Марина Фурс.

Виставка робіт художника Дениса Стадника "Still life", або "Тихе життя" відкрилася у Рівному. Автор презентував близько двох десятків робіт, виконаних у жанрі натюрморту. Втім, не звичного, а переосмисленого. В його баченні картини — це уривки записів, що не мають ні сталої форми, ні однозначного тлумачення. Вони можуть здаватися дивними та абсурдними, позбавленими здорового глузду. Денис Стадник — представник харківської художньої школи. Ті, хто бачив його роботи, здивовані. Кажуть: подібного стилю живопису не зустрічали. Він відрізняється незвичайним підходом до розкриття теми.

У рідному місті автор виставляється вперше. В організації персональної експозиції Денису допоміг Палац дітей та молоді, адже художник — випускник Школи образотворчого мистецтва Палацу. Він прийшов сюди ще у семирічному віці. Саме тут розвинули його творчі здібності та виховали самодостатню особистість. Викладачі й досі пам’ятають талановитого хлопця, який оволодів відразу кількома напрямами образотворчого мистецтва.

Побачити картини художника та поринути в його філософський світ може кожен охочий. Експозиція представлена у виставковій залі Національної Спілки художників України.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: