Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Якість світла в оселях залежить передусім від самих споживачів

Якість світла в оселях залежить передусім від самих споживачів

Перебої з електропостачанням були, є і, напевно, будуть. Такий невтішний висновок зробили в "Рівнеенерго". Зусиль одних енергетиків замало, аби вирішити цю проблему. Якість світла в оселях залежить передусім від самих споживачів.

Відключення електроенергії спричиняє надмірне навантаження на мережі, кажуть рівненські енергетики. Якщо 20 років тому в квартирі з побутових приладів були лише холодильник, телевізор і кілька лампочок, то зараз сучасної техніки стало чи не вдвічі більше. До того ж вона у рази потужніша. І варто всю її одночасно увімкнути в розетку, як світло у квартирі зникає.

Ще одна проблема - внутрішньобудинкові мережі. Саме вони часто не витримують надмірного навантаження. Так, уже не перший рік періодично зникає світло у квартирах другого під'їзду в будинку, що на вул. Набережній, 6.

За експлуатацію внутрішньобудинкових мереж відповідають ЖКП, кооперативи або товариство співвласників. А "Рівнеенерго" платить їм гроші на ремонт та утримання цих мереж. Та у ЖКП "Центральне" кажуть: цих коштів не вистачає, аби відремонтувати всі будинки.

З настанням холодів перебої з енергопостачанням почастішають. Через невчасну подачу тепла люди змушені грітися електроприладами, на потужність яких мережі не розраховані. Тож енергетики радять: не користуватися ними без нагальної потреби. Або ж звернутися в "Рівнеенерго" для отримання технічних умов на використання потрібної потужності.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: