Минулої суботи Львів став справжнім центром українського регбі, адже гостинно приймав збірні України та Польщі (в рамках чемпіонату Європи) та команди Рівненської, Івано-франківської, Хмельницької, Закарпатської та Львівської областей в рамках чемпіонату України з регбі-15 (підгрупа «Захід»).

Мабуть окрилені мінімальною перемогою українців над поляками (гра закінчилася з рахунком 29:28) рівненські регбісти під керівництвом граючого тренера Павла Рожкова впевнено вийшли на першу гру цього сезону з Івано-Франківським «Роландом».

Із перших хвилин матчу рівняни, поклавши дві спроби та пробивши одну реалізацію, впевнено повели в рахунку 12:0, та суперники й не думали поступатися та невдовзі «догнали» наших спортсменів. Але ще до кінця першого тайму рівняни знову випередили опонентів – 12:17.

У другому таймі команди-суперники продовжували обмінюватися спробами, але після рахунку на табло 24:24 рівняни таки зібралися, й «зупинили» івано-франківців, занісши підряд три спроби.

Тож перемога з рахунком 24:41 – чудовий старт збірної рівненської області та її молодого тренера.