Українська біатлоністка здобула фантастичну перемогу на Паралімпіаді в Сочі. Олександра Кононова вирвала перемогу у трьох росіянок в гонці на 12.5 км.

23-річна українська біатлоністка Олександра Кононова виграла золоту медаль на Зимових Паралімпійських іграх в Сочі-2014.

Наша спортсменка вирвала перемогу у трьох росіянок в гонці на 12.5 км. Майже всю гонку Кононова йшла з 2-3 результатом, але на фініші виграла у росіянки Альони Кауфман 2.1 секунди.

Бронзову медаль виборола росіянка Наталія Братюк. Людмила Ліашенко посіла п'яте місце, Юлія Батенкова - шосте, а Ирина Буй - дев'яте.

Для Кононової це друга медаль в Сочі. Олександра була другою в біатлонній гонці на 10 км.

Збірна України закріпилася на третьому місці в медальному заліку. Наші паралімпійці вже вибороли 4 золотих, 4 срібних і 8 бронзових медалей.