Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як вийти заміж за українця

Як вийти заміж за українця

У нашій країні існують сотні, а то й тисячі контор, які допомагають нашим громадянкам знайти відповідь на таке запитання: як вийти заміж за іноземця? Спеціальні агенти готові не лише знайти для вас багатого або не дуже німця, американця, турка — але й відправити вас до потрібної країни, де ви нарешті зможете здійснити свою мрію — вийти заміж за іноземця.

Але... останнім часом спостерігається втішна для всіх патріотів тенденція: жінок, які хочуть знайти своє особисте щастя за кордоном, стає дедалі менше. Як і має бути, українки хочуть виходити заміж... за українців. Як це зробити? Все залежить... від регіону.

У нашій країні існують сотні, а то й тисячі контор, які допомагають нашим громадянкам знайти відповідь на таке запитання: як вийти заміж за іноземця? Спеціальні агенти готові не лише знайти для вас багатого або не дуже німця, американця, турка — але й відправити вас до потрібної країни, де ви нарешті зможете здійснити свою мрію — вийти заміж за іноземця. Останнім часом спостерігається втішна для всіх патріотів тенденція: жінок, які хочуть знайти своє особисте щастя за кордоном, стає дедалі менше. Як і має бути, українки хочуть виходити заміж... за українців. Як це зробити? Все залежить... від регіону.

Джерело www.day.kiev.ua

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: