Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У селі Курозвани Гощанського району батько вбив сина

У селі Курозвани Гощанського району батько вбив сина

Хотів гроші, а отримав ніж у груди. То й вимагав гроші на горілку і бив батьків. Глава сім’ї не витримав, схопив кухонний ніж та вдарив хлопця.

30 червня близько восьмої години ранку у чергову частину Гощанського райвідділу міліції поступило повідомлення від одного з жителів села Курозвани Гощанського району про те, що у приватному будинку його сусіда виявлено труп чоловіка з ознаками насильницької смерті.

Слідчо-оперативна група, що виїхала на місце пригоди, підтвердила факт наявності в будинку трупа чоловіка з проникаючим ножовим пораненням у груди. Під час проведення детальної перевірки стало відомо, що напередодні, тобто 29 червня, між батьками та сином виникла сварка, що згодом переросла у бійку. Син, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вимагав у батьків гроші на придбання горілки, та коли ті відмовили, почав їх бити. Батько, не витримавши чергових знущань зі сторони сина, кухонним ножем наніс останньому один удар у праву частину грудей.

Внаслідок отриманого проникаючого поранення син помер на місці. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 116 Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: