02.09.13
, 2859 переглядів
Понад 600 учасників з 58 країн світу прийняли участь у 8 Міжнародному Салоні художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову, 2013”. Авторитетне журі конкурсу, визначили найкращі світлини, присудити золоті, срібні, бронзові медалі, дипломи (а їх всього понад 50) та визначили володаря Гран-Прі!!
Підсумкова виставка, нагородження переможців і зустріч фотографів з різних міст України та зарубіжжя відбудеться традиційно на Покрову. Кожен учасник конкурсу отримає повнокольоровий альбом з найкращими світлинами Салону. Цей прекрасний дарунок кожному автору стане гарною візитівкою нашого міста та краю, адже в альбомі будуть розміщені сюжети нашого міста.
У попередніх роках Гран-Прі – «Птах, що летить» – ще ні разу не залишався в Україні, кожного разу «відлітав» у далекі краї – в Ірландію, Австралію, Італію, Німеччину, Гонконг, Китай, Аргентину. А цьогоріч «Птах» оселиться у автора з України - Володимира Поліщука (Бердичів) за серію портретів!
Кращий автор Салону також українець Віталій Сіпко (Вінниця), він визначений за найбільшу кількість прийнятих фотографій.
![](http://img-fotki.yandex.ru/get/9360/85451728.41/0_989fe_4cd3a084_L.jpg)
Серед рівнян нагороджені дипломами Сергій Щеглеватих, Альона Зень, Тетяна Вакулюк, Юрій Галушко.
Серед основних партнерів рівненського проекту – Міжнародна федерація фотомистецтва (FIAP) – консультативний орган при ЮНЕСКО, Фотографічна Асоціація Америки (PSA), Національна Спілка фотохудожників України (НСФХУ).
Проект має прекрасну можливість іміджевої реклами нашого міста та краю, рівненських фірм і підприємств, але такі проекти у нас, на жаль, не дуже цінуються. Хоча це наймасштабніший фотопроект в Україні і не тільки.
Журі конкурсу: Олександр Харват – організатор конкурсу, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP), Любомир Шміда – голова Спілки фотохудожників Словаччини (EFIAP, EsFIAP), Володимир Дубас – голова Львівської організації фотохудожників (AFIAP), Олександр Жилін – редактор журналу «Photographer».
РЕЗУЛЬТАТИ
Завершення своєї роботи журі підсумувало фотопленером в Рівному та древній Пересопниці.
ФОТО З ПЛЕНЕРУ