Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Міні-футбольний турнір

Міні-футбольний турнір "Бізнес-ліга "ОГО" стартувала цими вихідними

Замість із шашликами у лісі чи з лопатою на городі - із м'ячем на майданчик. Жодної нічиєї, безкомпромісна та вперта боротьба до останніх секунд. Про перший день змагань - Тетяна Коваль.

Бізнес-ліга "ОГО" стартувала. Перші матчі групового турніру одразу підтвердили високий статус змагань. Гравці не шкодували ні себе, ні суперника. А перемогли сильніші. Неабияк здивували дебютанти турніру.

15 команд - один переможець і купа емоцій. "Бізнес Ліга "ОГО" вже переросла змагання аматорів. Тут усі грають на перемогу і з повною віддачею. У складі деяких команд - професійні гравці.

Фаворитів турніру вистачає. Втім, темними конячками змагань залишаються новачки. Хто цього разу здобуде кубок, спрогнозувати не береться ніхто.

Знову у спортзалі 26 школи команди зберуться у найближчі вихідні. І так - упродовж місяця. А фінал турніру відбудеться на початку травня. Боротьба за перемогу триватиме не лише на спортивному майданчику, а й на рівненському інформаційному порталі. Охочі можуть голосувати за свою команду.

Інформація про турнір

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: