Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Перемогу в конкурсі краси

Перемогу в конкурсі краси "Афродіта-2009" здобула 20-річна Марія Коток

У Рівному стало ще на одну красуню більше. Дівчину визнали найгарнішою серед дванадцяти учасниць з п'яти університетів обласного центру. Чи запеклою була боротьба — бачила Анна Яцук.

Із традиційного представлення конкурсанток розпочався п'ятий міжвузівський конкурс краси "Афродіта-2009". Дванадцять студенток підкорювали глядачів та членів журі не лише своєю вродою, а й кмітливістю.

У перерві між виступами дівчат публіку розважали численні танцювальні колективи. А за лаштунками у цей час кипіла робота. Красуні з шаленою швидкістю перевдягалися і підбирали волосся. Кожна вже думала про майбутню перемогу.

Дефілювали дівчата у тематичних сукнях "Афродіта", вечірньому вбранні, білосніжних весільних сукнях, та найбільше емоцій у публіки викликала поява конкурсанток у купальниках.

Перемогу у конкурсі виборола 20-річна студентка НУВГП Марія Коток. Таке рішення не здивувало нікого. Адже красуня одразу здобула симпатію у глядачів, за що вони їй присудили титул "Міс глядацький симпатій". Також дівчина стала "Афродітою" "Рівненської газети".

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: