Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівне — перше місто в Україні, де працюватиме унікальний апарат тривимірного зображення обличчя дітей

Рівне — перше місто в Україні, де працюватиме унікальний апарат тривимірного зображення обличчя дітей

У діагностичний центр його привезли американські лікарі. Як прилад сприятиме народженню здорових дітей — відомо Олені Толочик.

Рівненський діагностичний центр продовжує співпрацю з американськими колегами по програмі запобігання вродженим вадам розвитку. Цього разу у Рівне приїхали 5 професорів з трьох університетів США.

Американський досвід у вивченні фетально-алкогольного синдрому плоду впроваджуватимуть у діагностичному центрі. Для цього привезли спеціальний апарат тривимірного зображення обличчя. Сучасний прилад уперше в Україні працюватиме саме в Рівному.

З допомогою приладу будуть порівнюватися дані здорових дітей і дітей групи ризику. Їх співставлення дасть змогу лікарям виробити тактику запобігання народженню нездорових дітей. Цьому також сприяють індивідуальні бесіди з майбутніми мамами. Втім, і в Америці, і в Україні вони неохоче розповідають лікарям про свою дружбу з алкоголем.

На думку американських фахівців, сьогодні важлива профілактична робота не лише з майбутніми батьками, а й з їхнім оточенням. Здорові діти – спільна турбота родини і суспільства.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: