Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Найближчими днями розпочнеться будівництво підземного переходу на Театральній площі Рівного

Найближчими днями розпочнеться будівництво підземного переходу на Театральній площі Рівного

Метроград-2 — реальність. Якщо першу чергу торговельного центру "Центральний" рівняни чекали кілька років, то другу будівельники обіцяють здати в червні 2010-го.

Металевий паркан на Театральній площі з’явився у червні минулого року. Спершу - шум екскаваторів, а затим - тиха й неспішна робота археологів. Проте вже три місяці за парканом порожньо. У місті вже почали ширитися чутки: мовляв, на другу чергу Метрограду в інвестора гроші закінчились.

Вже із середи в котловані почнуть підготовчі роботи. Їх виконуватиме львівська будівельна фірма "Галицька основа". Будівельники мають усі необхідні дозволи на розробку котловану. Затримка лише за висновками з експертизи проекту з Міністерства надзвичайних ситуацій. Їх чекають до десятого квітня, адже без цих документів починати саме будівництво не можуть.

За проектом, вартість усіх робіт на Театральній площі сягатиме 43 мільйонів гривень. Метроград-2 з’єднають із Будинком одягу та облаштують у ньому торгові місця. Щоправда, вихід із нього буде не таким шикарним, як у першого підземного торгового комплексу. До того будівельники обіцяють: на новому покритті Театральної площі не будемо зачіплятися.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: