Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Мешканці вулиці Волинської Дивізії  протестують проти будівництва кав'ярні та магазину

Мешканці вулиці Волинської Дивізії протестують проти будівництва кав'ярні та магазину

Кав'ярня та магазин замість дитячого майданчика. Мешканці вулиці Волинської Дивізії впевнені: ігрова територія назавжди зникне під спорудами. Забудовник запевняє у протилежному. У ситуації розбиралися наші кореспонденти.

У парку на вулиці Волинської Дивізії гуляють діти з усіх навколишніх вулиць. Також неподалік ігрового майданчика знаходиться невеличке кафе та магазин. У цьому році приватний підприємець Віталій Смалковський вирішив його реконструювати і розпочав будівництво з обгородження навколишньої території.

Мешканці таку ідею сприйняли негативно. Кажуть, магазинів у мікрорайоні і так вдосталь. Приватний підприємець Віталій Смалковський каже: на будівництво у нього є всі дозволи. Показує навіть майбутній проект забудови. Каже, зробить все можливе, аби район став ще кращим, а територію дитячого майданчика ніхто не чіпатиме.

Люди змін у себе у дворі не хочуть. Кажуть, будували майданчик власними силами, а через будівництво частину його все одно зруйнують.

Зупиняти будівництво приватний підприємець не збирається. Мешканці ж Волинської Дивізії запевняють: зроблять усе можливе, аби йому перешкодити.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: