Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Через обмежене фінансування армії у строковиків значно поменшало навчань

Через обмежене фінансування армії у строковиків значно поменшало навчань

Солдат спить — служба іде. Захищати Батьківщину тепер вчаться не практично, а теоретично. Ця проблема непокоїть військових, але нині більше переймаються весняним призовом. Як він проходить — досліджувала Анна Яцук.

Цьогорічний весняний призов строковиків триватиме з 13 квітня по 30 травня. Військові запевняють: необхідну кількість солдат вони добирають постійно. Але причина не в тому, що у молодих людей з'явилось бажання іти до армії, а через те, що чисельність Збройних сил скоротилась. Відсоток тих, хто хоче служити в армії, щороку меншає. Частина юнаків віддає перевагу службі за контрактом або ж мають проблеми зі здоров'ям.

Через цьогорічне обмежене фінансування у солдат-строковиків поменшало занять з військової підготовки. Юнаки менше виїжджають на полігон та користуються зброєю. Останню вже давно потрібно замінити.

Приводом для радощів є те, що з кожним роком більшає бажаючих служити за контрактом, розповідає начальник відділу особового складу 13-го армійського корпусу Юрій Верановський. У 2007 році таких виявилось 127, у 2008 - на 40 чоловік більше.

Як розгортатиметься ситуація зі службою в армії далі, військові прогнозувати не беруться. Кажуть, якщо держава не збільшить фінансування, то солдати-строковики не зможуть проходити бойову підготовку. І тоді Україну не буде кому захищати.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: