Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Безпритульні Рівного окуповують житлові будинки

Безпритульні Рівного окуповують житлові будинки

На вулиці Князя Романа майже місяць між поверхами жив безхатченко. Звернення мешканців були безрезультатними, допоки до міліції зателефонували журналісти "Рівне 1". Чим закінчилася історія — у матеріалі Ігоря Шумика.

Знайти безпритульного виявилося неважко. Він спокійнесенько курив під під’їздом на вул.Князя Романа, 4. Проте переконував, що мешкає саме в цьому будинку. У те, що не має де жити, зізнався не одразу. Довелося опитувати мешканців будинку. Вони запевняють: неодноразово зверталися до правоохоронців. Допомоги - ніякої.

Мешканці розповідають: це вже не перший вояж чоловіка до цього будинку. Влітку він також кілька тижнів спав між поверхами. А боятися було чого. Люди кажуть, чоловік постійно ходив із сокирою.

Втім, безпритульний іншої думки. Пояснює, нікому не заважав. А мешкав саме тут, бо колись мав у цьому будинку власну квартиру. А зараз - у пошуках роботи.

Довго вислуховувати його правоохоронці не стали. Швидко забрали на дільничний пост. Далі перевірятимуть особу чоловіка. Якщо у нього є прописка, то відпустять. Тим часом мешканці вул. Князя Романа вважають приїзд міліції показухою. Тому готують звернення до правоохоронців, аби ті заборонили чоловіку перебувати у цьому будинку.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: