Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Оренда квартир у Рівному дешевшає

Оренда квартир у Рівному дешевшає

Про це ріелтори попереджали ще наприкінці минулого року. Як змінюватимуться ціни на оренду житла далі — з’ясовував Олексій Кривошеєв.

Дошки оголошень рясніють пропозиціями дешевого найму житла. Про вартість і як продать, а також про переваги саме цієї квартири власники охоче розповідають телефоном.

Олександр довгий час винаймає квартиру у Рівному. Нещодавно з’їхав з однокімнатки на Гагаріна через надто високу плату. Каже, що за значно менші гроші без проблем знайшов житло такого самого рівня, але в іншому мікрорайоні міста.

Ціни падають, констатують в агентствах нерухомості. Квартири, які сьогодні не продаються, здають, аби не простоювали. Крім того, через коливання курсу долара ціни на оренду житла тепер обраховують у гривні.

Якщо у серпні-вересні оренда однокімнатної квартири коливалась від 200 до 250 умовних одиниць,то на сьогодні таку квартиру можна винайняти за 100-150. Схожа ситуація й з багатокімнатними квартирами. У найближчі два місяці ціни можуть ще впасти прогнозують фахівці. Однак якщо нині квартири подешевшали вдвічі, то майбутнє падіння вже не буде таким суттєвим.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: