Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
До Рівного завітав професор з Америки Володимир Вертелецький

До Рівного завітав професор з Америки Володимир Вертелецький

20 копійок в день заради здоров’я дитини. Таку тезу під час візиту до Рівного озвучив професор з Америки Володимир Вертелецький. Він знову завітав до рівненських колег, аби намітити подальші плани співпраці в галузі запобігання вродженим вадам розвитку. Подробиці - від Олени Толочик.

Спільний україно-американський проект запобігання вродженим вадам розвитку реалізується на Рівненщині вже більше 10 років. Його координатором є завідуючий кафедрою генетики університету штату Алабама Володимир Вертелецький. Перебуваючи у Рівному, він констатував: впровадження проекту вже має свої результати. Це зниження малюкової смертності, формування реєстру новонароджених та реєстру вроджених вад розвитку. Цими проблемами успішно займається медико-генетичний центр, який діє у Рівненському діагностичному центрі. деловая переписка на английском языке скачать Одним із напрямків реалізації проекту є роз’яснювальна робота серед майбутніх батьків. На думку, професора Вертелецького, сьогодні профілактика особливо актуальна. Йдеться про застосування фолієвої кислоти для народження здорової дитини. А коштує це всього 20 копійок у день.

У подальших планах реалізації проекту – активне залучення до нього фахівців обласної дитячої лікарні, а також колег Хмельницького, Закарпаття.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: