Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Зі сльозами на очах згадували відомого рівненського хірурга Євгена Борового

Зі сльозами на очах згадували відомого рівненського хірурга Євгена Борового

Зі сльозами на очах згадували відомого рівненського хірурга Євгена Борового його родина, колеги та учні. Вони зібралися на презентацію книги журналістки Людмили Марчук, присвячену видатному лікареві. Докладніше - Марина Фурс.

Лікар-гуманіст, який врятував тисячі людських життів, справжній інтелігент, люблячий чоловік і батько та водночас напрочуд скромна людина. Таким постає перед читачами рівненський хірург Євген Боровий у книзі Людмили Марчук "Покликання боротись за життя. Євген Боровий: хірург, учитель, людина". Над створенням видання автор працювала півроку, збираючи краєзнавчі матеріали та спогади очевидців. Внесок Євгена Борового у розвиток хірургії на Рівненщині важко переоцінити. Він врятував тисячі людських життів. Створив хірургічну школу, яка продовжує успішно працювати й нині.

"Дитино, хірург має відчувати пальцями", — так свого часу сказав Євген Боровий своїй доньці Оксані. Саме він прищепив їй любов до хірургії та був не тільки турботливим батьком, а й справедливим учителем та мудрим наставником.

Тим, хто хоче зблизька поглянути на життя Євгена Борового, варто поспішати за примірником книги, адже з друку їх вийшла усього тисяча.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: