Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному з

У Рівному з"явилась "Молодіжна варта"

У Рівному з"явилась "Молодіжна варта". Це організація, яка називає себе аполітичною, але в той же час обіцяє впливати на політиків. Її створили активісти місцевих молодіжних організацій. Такі ж проекти вже діють в багатьох містах України.

У Рівненської молоді з"явився свій захисник. Це організація "Молодіжна варта". Її засновники - активісти місцевих молодіжних організацій. Вони обіцяють стояти на сторожі інтересів молоді і вирішувати найголовніші проблеми. Головний механізм - діалог з політиками.

Члени "Молодіжної варти" натякають: свою організацію створили під позачергові вибори міського голови Рівного. Тож закликають кандидатів до активнорго діалогу з ними. Аби молодь від не відвернулась.

Чесний, відповідальний і обов"язково дбаючий про молодь. Такий рецепт ідеального мера від "Молодіжної варти". Активівсти організації запевняють: всі інші характеристики для них малозначущі.

Члени "Молодіжної варти" кажуть, що готові зустрічатись з усіма політиками незважаючи на їхні політичні кольори. Головне аби вони дбали про інтереси молоді.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: