Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські тролейбуси б'ють струмом пасажирів!!!

Рівненські тролейбуси б'ють струмом пасажирів!!!

Електрошок - за 60 копійок. Тільки за останній місяць у "швидкій" зафіксували півдесятка випадків. Хоча їх може бути й більше, зауважують медики, адже не всі звертаються за допомогою. Про небезпечний рогатий транспорт далі - Ігор Шумик.

Вона виходила з тролейбуса і відчула різкий біль у ногах. Спочатку й не зрозуміла, що сталося. Електрострум миттєво ударив. Запитувала у кондуктора, у чому причина. Тим часом водій швиденько зачинив двері.

Допомога лікарів жінці не знадобилася. Та медики бідкаються: щомісяця до них звертаються рівняни, уражені електричним струмом. І все більше тих, хто отримав травму саме у тролейбусах.

Ні водії, ні кондуктори про ураження електричним струмом у тролейбусах не чули і дуже здивовані, що таке взагалі ймовірне. Кажуть, таке можливе через погану ізоляцію.

Керівництво електротранспорту міста від коментарів відмовилося. Начальники тролейбусних маршрутів також небагатослівні і вперше чують про скарги. Постраждалим керівник рівнеелектроавтотрансу взагалі радить не їздити тролейбусами.

У Рівному - півтори сотні тролейбусів. Майже половина з них працюють понад тридцять років. У місті пасажирів перевозять найстарші тролейбуси в усій Європі. Однак, відмовлятися від дешевого, а для багатьох - і безкоштовного - транспорту люди не збираються. Тому якщо чиновники і далі не зважатимуть на скарги рівнян, наслідки можуть бути сумними.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: