Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Свято найдовшої коси відбулося у Рівному

Свято найдовшої коси відбулося у Рівному

Напередодні Восьмого березня до обласного центру з’їхалися чи не всі довговолоски Рівненщини. Визначити найрозкішнішу косу було нелегко. Намагалася це зробити й Тетяна Коваль.

Задум конкурсу "Коса моя - краса моя" народився десять років тому на "Рівнеазоті". Нині ж змагання збирає учасниць і з районів Рівненщини. Цьогоріч за звання володарки найдовшої коси змагалися 40 конкурсанток.

Учасниці сподобалися журі. Вони показували зачіску, косу й розплетене волосся. Чимало фантазували й над образами. Спершу постали гостею з майбутнього, далі - українками на ярмарку, а на десерт були неймовірні танці племені амазонок.

Цьогоріч конкурс “Коса моя - краса моя” став ювілейним. Потішили глядачів сюрпризами й несподіванками. Мало не голлівудськими спецефектами супроводжувався кожен тур.

Немає конкурсів без переможниць. "Міс найдовша коса” стала 13-річна Тетяна Кирилюк. Її волосся довжиною 138 сантиметрів. Також відзначили переможниць першого, другого та третього місць у кожній з чотирьох вікових категорій. Присвоїли й спеціальні титули. За результатами інтернет-голосування десятирічна Владлена Олешко стала "Міс "Рівненська газета”.

Свято закінчилося, але не для його організаторів. ВАТ “Рівнеазот” та “Рівненська газета” рівно через рік знову обиратимуть довговолоску.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: