Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Міська влада взяла під приціл ще один відомчий гуртожиток

Міська влада взяла під приціл ще один відомчий гуртожиток

Доля іще одного відомчого гуртожитка під прицілом міської влади. Мешканці будинку на Льонокомбінатівській 15 минулої п'ятниці пікетували сесію Рівнеради. Сьогодні ж прийшли у владні кабінети. Просити чиновників забрати гуртожиток в міську власність. Інакше кажуть - їх може спіткати доля мешканців інших гуртожитків, яких приватні власники продавали разом з приміщеннями.

Поневіряння мешканців гуртожитку на вулиці Льонокомбінатівській 15 триває вже понад два роки. Час від часу з"являються чутки про виселення людей. А нині коли у ВАТ "Рівнельон" зявився новий власник, мешканці знову побоюються залишитися на вулиці. Хвилюються аби не повторити долі інших гуртожитківців міста, які розпродали разом з людьми.

Сьогодні стурбовані мешканці прийшли на зустріч з міською владою. Сподіваються на допомогу та розуміння чиновників. Кажуть понад півтисячі мешканців не проти аби влада забрала будинок у комунальну власність міста, бо мріють лише про спокій у власних оселях. Чиновники одностайні - гуртожитки належать державі, тому їх ніхто не продавав.

Чиновники кажуть - гуртожитки головний біль, особливо для комунальників. Ці будинки роками не бачили ремонту і за цей час нажили сотні тисяч гривень заборгованності. Відтак спершу їхній власник мусить погасити всі борги перед комунальниками, лише потім візьмуть їх у міську власність. Після цього мешканці зможуть приватизувати свої квадратні метри. Натомість на ВАТ "Рівнельон" пояснюють підприємство-банкурт, і не зобовязане робити такі виплати. І ще раз нагадують - усі вісім гуртожитків льонокомбінату належать державі.

Фахівці переконані - гуртожитки новому власнику не потрібні. Їх утримання це суцільні збитки - 350-400 тисяч гривень на рік. Ввідтак сподіваються - новий власник пристане на пропозицію чиновників, а мешканці залишаться у своїх кімнатах .

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: