Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
До 3 березня триває реєстрація на участь у зовнішньому незалежному тестуванні

До 3 березня триває реєстрація на участь у зовнішньому незалежному тестуванні

Без тестів студентом не станеш. Якщо не зареєструвався, незалежне оцінювання не складеш. Часу для цього залишається обмаль. Як успішно пройти тест — з'ясовувала Оксана Конопацька.

До 3 березня триває реєстрація на участь у тестуванні. За прогнозами, його складатимуть понад дванадцять тисяч учасників з Рівненщини. Це випускники не лише цього року, а й минулих.

Завбачливі майбутні абітурієнти ще від жовтня займаються на підготовчих курсах. Педагоги констатують: цьогорічні слухачі стали більш відповідальними. Адже розуміють: чим більше вони знатимуть, тим успішніше складуть тестування.

Із цього року до зовнішнього незалежного оцінювання готують і на приватних курсах. Такі послуги пропонують в одному з освітніх центрів. Пояснюють: учаснику тестування самотужки складно осягнути весь обсяг матеріалу.

Спробувати свої сили можна й на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. На ньому розміщене комп’ютерне тренувальне тестування з усіх предметів, крім іноземної мови, Та готуватися чи не готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання і як це робити — кожен вирішує сам. Головне, аби кількість балів у сертифікаті порадувала учасника тестування.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: