Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
З початку року в 17 навчальних закладах Рівного встановили профорієнтаційні термінали

З початку року в 17 навчальних закладах Рівного встановили профорієнтаційні термінали

Школу не закінчив, а роботу вже знайшов. Школярі можуть ознайомитися з вільними вакансіями та більше дізнатися про ринок праці. Сьогодні роботу терміналу продемонстрували в одній зі шкіл міста. Як він працює — оцінила Анна Яцук.

З початку року такі електронні термінали встановлені у 17 школах Рівного, а також у місті Острозі та селі Олександрія Рівненського району. Працівники центру зайнятості переконані, що вони допоможуть школярам визначитися з майбутньою професією та ознайомитися з трудовим законодавством.

У школі-ліцеї №2 електронний термінал встановили на початку року. За цей час навчили користуватися ним учнів 11-х класів. Але, як розповів директор навчального закладу, найбільший інтерес термінал викликав у школярів молодших класів.

Електронний термінал корисний не лише учням, а й батькам. Адже тут є сторінка, яка містить поради щодо вибору професій дітей.

Одинадцятикласниця Наталія планує стати психологом. В електронному шукачі гідних вакансій для себе не знайшла. Каже, що найбільшим попитом користуються робітничі професії.

До кінця року державна служба зайнятості планує встановити електронні термінали у всіх школах міста.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: