Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У супермаркетах Рівного — дефіцит товарів

У супермаркетах Рівного — дефіцит товарів

Це ностальгійне слово "дефіцит". Ті, хто сумує за радянськими часами, вже незабаром знову відчують подих тієї епохи. Розпещеним супермаркетами рівнянам, схоже, доведеться згадувати лексикон часів розвинутого соціалізму. На кшталт "Де дістав?" , "Що викинули?" чи "Торгівля з-під прилавка". Втім, навіть якщо у вас такої ностальгії немає, панікувати зарано. Тему досліджувала Світлана Сирота.

До гарного звикаєш швидко. Ще вчора рівнян непокоїв хіба що дефіцит грошей. Засилля конкуруючих один з одним супермаркетів майже не лишало шансів для невдоволення навіть найвередливішим. А вже сьогодні там почали одна за одною зникати цілі групи товарів. І хоча порожні полиці поки що рідкість, асортимент помітно збіднів. Головна причина - за товар нічим платити.

Виробники більше не вважають супермаркети надійними партнерами. Кажуть, ті й так вимагали для себе забагато бонусів. А тепер ще й не поспішають платити за товар. Саме час повертатися обличчям до дрібнішої торгівлі .

Попри невтішний прогноз, клієнти супермаркетів дефіциту поки що не відчувають. Помітного погіршення ситуації фахівці очікують уже навесні. Утім, схудлі гаманці змушують рівнян економити. Тож якщо їхні запити й далі скромнішатимуть, то дефіциту вони можуть просто не помітити.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: