Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Війну порнографії в інтернеті оголосила міська влада Рівного

Війну порнографії в інтернеті оголосила міська влада Рівного

Чиновники, правоохоронці та місцеві інтернет-провайдери збиралися за "круглим столом", щоб покласти край розповсюдженню і пропаганді порнографії та насильства у мережах. Що з цього вийшло - знає Олексій Кривошеєв.

70 відсотків підлітків мають доступ до інтернету. Фахівці констатують: у дітей з’являється комп’ютена залежність. Вона сильніша за алкогольну чи тютюнову. А затягує перш за все забороненим.

Нині у локальній мережі можна знайти весь спектр забороненого відео. Вільний доступ до порно мають і діти, адже батьки не завжди слідкують за тим, що шукає в інтернеті їхня дитина. Влада переконана: це загроза для суспільства.

Рівненські провайдери погоджуються: з розповсюдженням порно потрібно боротися. Але вони безпеку можуть забезпечити лише частково. Прослідкувати за чистотою інтернету можуть тільки у локальній мережі.

І хоч рівненські провайдери погодились обмежити доступ до мережі тим споживачам, які свідомо викидатимуть у сітку порно, незаперечним лишається одне: що шукають діти в інтернеті — мають слідкувати батьки. Адже саме вони відповідають за виховання дитини.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: