Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному знову заговорили про зниження вартості проїзду у міських маршрутках

У Рівному знову заговорили про зниження вартості проїзду у міських маршрутках

Громадськість - вимагає. Перевізники - проти. І готові продемонструвати це акціями протесту. Розставити крапки над “і” збирається міська влада. Подробиці - в Юліани Тет.

Гривня п’ятдесят. Стільки платить пересічний рівнянин за проїзд у маршрутному таксі. Але чи виправдана така сума? У цьому засумнівалися представники однієї з політичних сил Рівного. Політичні активісти заявили: тариф у гривню 25 відповідає потребам приватних перевізників. Мотивують це здешевленням дизпалива. До того ж наголошують: у тарифних розрахунках, поданих громадською організацією “Спілка водіїв”, завищені витрати та занижений реальний пасажирооборот.

Перевізники з цього приводу мають іншу думку. Власники маршруток дивуються: чому ніхто не враховує, що вони перевозять і пільгову категорію громадян?

В Антимонопольному комітеті Рівненської області заяву про необ’єктивність отримали, але конкретних розрахунків на тарифи не мають. Попросили розібратися у ситуації Державну інспекцію контролю за цінами в області. Там кажуть: усі розрахунки повинно робити міське управління транспорту, а не “Спілка водіїв”. Втім, нарікають: останнє підвищення тарифів у Рівному спричинило ряд порушень у міжміських перевезеннях.

Перевізники запевняють: якщо діючі тарифи таки зменшать, їм не буде за що обслуговувати маршрутки. Тоді дорога їм - на металобрухт.

Але влада просить перевізників не прибіднятися. Об’єктивним тарифом можновладці вважають цифру навіть меншу за гривню 25.

Питанння зниження тарифів повинні розглянути на найближчому засіданні міськвиконкому. Для цього була створена спецкомісія з представників усіх фракцій Рівнеради. Але міський голова Рівного Володимир Хомко сумнівається, що виконком знизить тарифи. Адже в такому випадку перевізники погрожують припинити свою роботу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: