
Зокрема, тривають роботи з будівництва паркувальних майданчиків поруч із центральним та поліклінічним корпусами. Стоянки облаштовують з урахуванням вимог державних будівельних норм, що визначають доступність для маломобільних груп населення.
Наразі вже збудували парковку поблизу корпусу відновного лікування, де передбачили місця для людей з інвалідністю та поклали тактильну плитку на тротуарах.
Також заплановано благоустрій прилеглої території, аби забезпечити безбар’єрне пересування. Це включає облаштування проїздів та тротуарів достатньої ширини, плавні ухили, рівне покриття, відсутність перешкод та наявність елементів для орієнтування.
«Такі зміни - частина ширшої ініціативи зі створення безбар’єрного простору у місті, яка охоплює медичні, адміністративні, соціальні та культурні установи. Для фінансування будівництва залучають кошти бюджетів різних рівнів. Загалом проєкт «Маршрут безбар’єрності» передбачає створення інклюзивних маршрутів у 15 пілотних громадах, зокрема й у Рівному», - розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.
Нагадаємо, у межах флагманського проєкту Міністерства розвитку громад і територій «Рух без бар’єрів», ініційованого першою леді Оленою Зеленською, у Рівному реалізують першу чергу безбар’єрного маршруту. Він охоплює вулиці С. Петлюри, А. Міцкевича, В. Чорновола, М. Карнаухова, Кавказьку та Соборну.
Про це повідомила пресслужба РІвненської ОВА.
Читайте також: На Рівненщині перевіряють забруднення води в річці