Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Мешканцям гуртожитків Рівного бракує простору

Мешканцям гуртожитків Рівного бракує простору

Утім, не всі готові з цим миритися. Дехто самовільно розширює собі житлову площу, наражаючись на невдоволення сусідів і цікавість журналістів. Зокрема, Тетяни Коваль, яка намагалась з'ясувати, хто відповідатиме за свавілля.

Мешканці гуртожитку на Льонокомбінатівській, 15 обурюються спробі сусіда привласнити загальну площу у холі. Розповідають: уже цеглу та цемент привіз, от-от мали розпочатися роботи. Ця спроба добудуватися тут не єдина. У гуртожитку уже існує 16 добудов.

Сам ініціатор будівництва Юрій відмовився від коментарів на камеру. Послалася на відпустку й комендант гуртожитку. Злякалися камери начальник дільниці та заступник директора ВАТ "Рівнельон". У Регіональному відділенні Фонду держмайна України в Рівненській області розповіли: гуртожиток знаходиться у державній власності. Будь-які перебудови у ньому можна проводити за дозволом Регіонального відділення ФДМУ та Міністерства промислової політики.

Підприємливого мешканця гуртожитку, попросили вивести цеглу та цемент. Якщо відмовиться - повідомлять правоохоронні органи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: