Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Освітяни Рівного садили дерева у парку

Освітяни Рівного садили дерева у парку "Просвіта"

На Північному ростиме оцтове дерево, яке в Україну завезли ще козаки. Поруч з ним зявляться вже звичні клени та берези, Сьогодні освітяни міста висаджували дерева в парку "Просвіти". За декілька років там планують облаштувати повноцінний комплекс для відпочинку.

На трьох гектарах на мікрорайоні "Північний" у Рівному повинен вирости справжній парк. Туту на толоку зібралось чи не всі працівники та учні шкіл мікрорайону Північний. Освітяни планують створити справжню зону відпочинку зону.

Сто сорок дерев - число для освітян символічне. Цьогоріч саме стільки років виповнюється обєднанню Просвіта, імя якого і носить цей парк.

Дерева у цьому парку садять вже кілька років поспіль. За цей час тут потроху засаджуюьб територію, щоправда не особливо помітно. Місцеві мешканці прижитись деревцю не дуже допомагали, нарікають освітяни-активісти, у парку постійно вигулюють собак, вони теж докладають лапу до знищення молодих саджанців.

Освітяни таки не втрачають надії, що незабаром тут буде справжній відпочинковий комплекс із алеями, та клумбами. А також зі спціальний майданчик для вигулу собак.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: