Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Житлово-комунальні підприємства-боржники залишаться без світла у Рівному

Житлово-комунальні підприємства-боржники залишаться без світла у Рівному

Так боротися з неплатниками вирішили у "Рівнеенерго". Комунальники апелюють: це населення не платить за квартири, а тому й гасити борги немає чим. Утім, енергетиків такі аргументи не переконали. Світло в кінці тунелю шукала Ірина Ничипорук.

Без світла та з непрацюючими ліфтами можуть залишитися мешканці будинків, які обслуговують п’ять ЖКП Рівного. Піти на такий радикальний крок обіцяють у ЗАТ "Ей-І-Ес Рівнеенерго". Так енергетики хочуть змусити ЖКП "Галицьке", "Перспективне", "Центральне", "Покровське" та "Паркове" повернути 200 тисяч гривень боргу.

Керівники ЖКП борги визнають. Кажуть, що не платять, бо мешканці квартир нехтують квартплатою. А от у "Покровському" та "Парковому" переконують: боргу перед електриками практично немає, він — паперова невідповідність.

На захист комунальників стала й міська влада. Питання обіцяють вирішити. Мовляв, борг за світло — це не найбільша проблема.

Тим часом відключення не забарилися. Уже сьогодні світло згасло на сходових клітках у трьох під’їздах ЖКП "Перспективне”. Якщо ж мешканці не сплачуватимуть, не буде його й у квартирах.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: