Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Східну частину житлового комплексу «Гетьман Виговський» група компаній «РЕНОМЕ» здала в експлуатацію в урочистій атмосфері

Східну частину житлового комплексу «Гетьман Виговський» група компаній «РЕНОМЕ» здала в експлуатацію в урочистій атмосфері

Загалом, квартир у всьому комплексі - понад три сотні, а загальна площа нових секцій більше 8-ми тисяч квадратних метрів.

Спеціально до свята, дня Андрія первозданного всіх гостей частували варениками просто у внутрішньому дворі красеня – комплекса. Також відвідувачам був презентований перший у рівному підземний паркінг.

Загалом комплекс споруджено за принципом: «комфорт і нічого зайвого», а двір, парковка, та і кожна квартира продумані до дрібниць. Все, аби жилось тут затишно і комфортно.

Стрічку перерізав особисто міський голова Володимир Хомко та голова наглядової ради компанії «РЕНОМЕ» Анатолій Кричильський.

Станом на сьогодні у комплексі продано близько 80 відсотків квартир. А все тому, що це житло європейського рівня якості. А сам будинок, на Буковинській 3 споруджено з керамічної цегли та з використанням сучасних теплоізоляційних технологій, комплекс спроектовано з дотриманням усіх вимог сучасного дизайну й облаштування за новітніми архітектурними рішеннями.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: