В області завершився перший захід із підтримки та соціальної адаптації ветеранів "Дубенська сила". Проєкт пошириться й на інші райони, наступним стане Сарненський, а подія отримає назву "Сарненська звитяга".

Про це говорили під час брифінгу в РівнеОДА із начальницею Управління у справах ветеранів ОДА Мариною Корольовою.

Перший досвід виявився вдалим. На території Дубенського замку вдалось організувати одразу декілька тематичних локацій. Розповідали про можливості спортивної реабілітації, працевлаштування й розвитку власної справи. Представників державних структур, громадського сектору, спортивної та бізнес-спільноти й волонтерів об'єднала спільна мета - допомагати нашим захисникам, - розповіла спікерка.

Крім цього, під час заходу влаштували змагання зі стронгмену, а для юних відвідувачів працювало "дитяче містечко". Родзинкою події став виступ зіркових виконавців - лідера рок-гурту "Мотор?ролла" Сергія Присяжного, фольк-рок-гурту "Очеретяний кіт" та реп-виконавця "SKOFKA".

Відвідав "Дубенську силу" й начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль: Це перша така акція в нашій області. Аналогічні плануємо й в інших районах. Підтримка ветеранів – наразі для нас одне з ключових та пріорітетних завдань.

До слова, вхід був безкоштовним, а гостям пропонували задонатити на ЗСУ. Так, за результатами благодійного збору вдалось накопичити 350 264 грн. Зібрані кошти передали на потреби 130-го розвідбату та 57-го окремого батальйону Сил територіальної оборони.

Нагадаємо, подія відбулась за організації Рівненської ОДА, Дубенської РДА та Державного історико-культурного заповідника міста Дубно.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: На Рівненщині готують громади до повернення ветеранів