15 травня співачка та військовослужбовиця ЗСУ з Рівного Христина Панасюк випустила свій новий альбом «Ренесанс». Прем’єру альбому доповнила презентацією відеокліпу на його заголовний трек «Не відпускай».

Новий альбом “Ренесанс” – це цільна якісна роботи жінки, яка емоційно переживає кожне слово та кожну ноту на цьому альбомі. Як і раніше, робота виконавиці відрізняється красивими мелодіями, багатим аранжуванням та сповненими сенсами текстами. Щодо жанру музики, то співачка надихається поп-роком, джазом та інді. Це відчутно впливає на високу якість звучання продакшену.

Заголовним треком стала пісня “Не відпускай”, яка закриває альбом та залишає по собі лише приємні та знайомі кожній людині відчуття.

“Ця пісня про справжні глибокі почуття. Про любов, вірність, ніжність та мужність. Пісня нагадує про те, якими цінними ми є,” – каже Христина Панасюк.

Пісня починалась під супровід фортепіано, як мрія знайти справжнє кохання, розповідає співачка. Фінальна версія була готова приблизно за пів року та записана на студії Івана Рокіщука у Рівному. Ця пісня, як і весь альбом, передає внутрішній світ авторки, її сприйняття навколишньої реальності та віри в краще майбутнє.

Все, що необхідно зараз кожному українцю - це віра, підтримка, відчуття дому, любов та мир. Альбом “Ренесанс” від Христини Панасюк дає нам ці відчуття.

“Любов є всередині кожного з нас. Це сильне почуття, що здатне змінювати світ”/

Зараз одна з найбільших мрій виконавиці – концерти після перемоги на стадіонах та великих залах у Донецьку, Луганську та Криму. Ну і, звичайно, по всій території незалежної України та світу.

“Ренесанс” - це шостий альбом співачки, який містить у собі 15 пісень. Перший, «Україно, підіймись з колін» вийшов у 2016 році і одразу знайшов своїх прихильників, кількість яких невпинно росте з кожним новим релізом.

Кожна робота Христини сповнена любові до Батьківщини. Вона передає дух боротьби та незламності українського народу. На такий настрій звичайно впливає також той факт, що Христина Панасюк зараз – військовослужбовця ЗСУ та допомагає зупинити окупацію.

На її рахунку багато нагород за мужнє протистояння проти ворога, серед яких Орден княгині Ольги та відзнака президента України.

Наразі альбом “Ренесанс” доступний на всіх цифрових майданчиках, а кліп на пісню “Не відпускай” можна переглянути на YouTube.

Посилання на стримінгові платформи: https://odesli.co/dhnmjvg4drp8s