На Рівненщині провели у вічність трьох Захисників.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

У Костопільській громаді попрощалися з Юрієм Романовичем. Захисник народився 22 листопада 1976 року в Костополі. Закінчив місцеву школу № 2 та Костопільське професійно-технічне училище. Юрій із перших днів повномасштабного вторгнення, не вагаючись, став на захист рідної держави, а 26 лютого 2022-го доєднався до лав ЗСУ. Служив Герой кулеметником відділення снайперів роти вогневої підтримки.

Молодший сержант загинув 18 квітня 2024 року в Донецькій області.

Бугринська громада - у скорботі за Героєм Петром Трусиком. Захисник народився 29 червня 1980 року. Проживав у селі Вільгір. Із перших днів війни він став на захист України. Служив у найгарячіших точках Донецької області. Командир відділення 2 взводу протитанкових ракетних комплексів загинув 12 квітня під час бою з окупантами на Донецькому напрямку, мужньо виконуючи свій військовий обов?язок. Без сина залишилася мати, без батька - троє дітей.

На Березнівщині віддали останню земну шану Герою-воїну Михайлу Куряті. Захисник народився 22 червня 1989 року в Березному. Після закінчення агротехнічного ліцею-інтернату працював на будівництві. 8 серпня 2022 року старший солдат призваний на військову службу за мобілізацією. На фронті був гранатометником механізованої роти. 16 квітня 2024 року серце Захисника зупинилося в бліндажі, на бойовій позиції.