8 квартир залишилися без газу через самовільне втручання у газові мережі, повідомили в Рівненській філії "Газмережі".

В неділю на номер аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик від мешканки однієї із квартир по вул. Проспект Миру,18 у Рівному про відсутність газопостачання. За словами сусідів, власник однієї із квартир проводив ремонт газового обладнання. Потрапити в помешкання ні газовикам, ні сусідам не вдалося. Під час обстеження фахівці бригади аварійно-диспетчерської служби Рівненської філії виявили воду у газовому колекторі. Ймовірно власник квартири робив заміну газового обладнання і переплутав вхідні отвори на водо та газопостачання приладу, - йдеться у повідомленні.

Фахівці АДС злили воду із ввідного газопроводу, перекрили та опломбували крани на газових стояках. Наразі без газопостачання залишається 8 квартир у будинку.

Усунення наслідків самовільного втручання в систему газопостачання буде відбуватися за рахунок споживача, який порушив правила користування газовими приладами.

Вкотре нагадуємо про необхідність дотримання Правил користування газовими приладами та Правил безпеки систем газопостачання, адже такий «некоректний ремонт» не лише виводить з ладу газові прилади, а й створює аварійні ситуації.

Звернувшись в найближчий Центр обслуговування клієнтів, ви можете замовити послуги майстра Рівненської філії «Газмережі», який якісно, швидко та безпечно виконає роботи із заміни чи ремонту газового обладнання.