До Небесного війська доєдналися п'ятеро воїнів з Рівненщини: рівнянин Володимир Легкий, Анатолій Крот із Сарненщини та троє Героїв з Дубенщини – Віталій Гронь, Володимир Станіславчук та Михайло Безкоровайний. Про це повідомила пресслужба Рівненської ОВА.

Рівненська громада провела в останню земну дорогу Героя Володимира Легкого. Чоловік народився в 1975 році в Калінінградській області. У 1979 році сім'я повернулася в Україну, в місто Рівне. Навчався в 12-й школі. У 1999 році Володимир проходив військову службу. Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, чоловік долучився до лав ЗСУ, з січня 2023 року. Служив у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях на передових позиціях. На жаль, 48-річний молодший сержант Володимир Легкий загинув 19 лютого 2024 року на Харківщині під час виконання бойового завдання із захисту України.

Сарненщина провела в останню дорогу Захисника Анатолія Крота. Чоловік народився у 1973 році, проживав у селі Труди Степанської громади. Мужньо захищав суверенітет України на Херсонському напрямку. На жаль, військовий помер під час виконання завдання на бойовому посту. У Героя залишились дружина на четверо дітей.

Віталій Гронь народився 24 жовтня 1976 року, проживав у селі Стара Носовиця Тараканівської тергромади. Службу у Збройних Силах України проходив на посаді стрільця стрілецького відділення. На жаль, Герой загинув 19 березня під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Володимир Станіславчук, 1982 року народження, житель села Савчуки Козинської тергромади. На жаль, солдат Збройних Сил України загинув 21 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Михайло Безкоровайний народився 18 червня 1985 року. Чоловік із сім'єю переселився у Радивилівську тергромаду з Харківщини, у село Підзамче. Був мобілізований у квітні 2023 року. Службу у Збройних Силах України проходив на посаді командира відділення протитанкових ракетних комплексів роти вогневої підтримки. На жаль, захисник загинув 5 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі Донецької області.

Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна та світла пам’ять Воїнам!