Навчання проводили іноземні та українські інструктори з попереднім досвідом у різних гарячих точках. Окрім тактичної та бойової підготовки, військовослужбовці мали змогу вдосконалити знання з медицини, психології та гуманітарного права.
«Усі теоретичні навички обов’язково закріплювали на практиці. Звісно, що головним акцентом було відпрацювання усіх можливих сценаріїв, які виникають на полі бою. Це й штурмові дії, і тактика та координація зусиль в обороні. Після кожного відпрацювання аналізували допущені помилки і обмінювались досвідом», - розповів Владислав.
Нацгвардієць разом з іншими українськими бійцями попрацював і з сучасним західним озброєнням, великою кількістю різноманітної зброї та боєприпасами. Якісна матеріальна база стала основою ефективних навчань.
Також важливим розділом тренувань стала психологічна підготовка. Зокрема, правила спілкування та механізм поводження з полоненими. Формували й лідерські якості у командирів відділень. Адже це - лідерська посада, яка потребує вміння приймати виважені рішення та командувати підрозділом.
«Необхідно розуміти, що ти несеш відповідальність не лише за себе, а й за підлеглих. Під час курсу кожен з нас спробував себе у цій ролі і вчився вести за собою особовий склад. Ці навчання стали важливим елементом нашої підготовки та можливістю вдосконалитись й набути нових навичок», - сказав військовослужбовець.
Західне територіальне управління Національної гвардії України