Вчора, шостого грудня, у День Святого Миколая, команда Офісу Президента зустріла чотирьох дівчаток та чотирьох хлопців на рідній українській землі.

Дітей вдалося повернути завдяки спільній роботі із Державою Катар, який вже вдруге долучається до процесу повернення депортованих дітей і тих, які опинилися на ТОТ. Для нашої держави важлива кожна наша дитина, тож і повернення відбуваються як із РФ, так і з ТОТ.

Вік повернутих — від 8 до 18 років. Їхній шлях повернення традиційно напрацьовувала наша команда спільно з іншими органами державної влади в межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA, - повідомив Омбудсман України Дмитро Лубінець.Вдалося це зробити за підтримки ЮНІСЕФ, Посольства України в Білорусі, БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема співзасновниці Маріам Ламберт та адміністрації ДПСУ.

Для цих дітей сьогодні справді відбулося передріздвяне диво – вони зустрінуть і обіймуть своїх рідних на Батьківщині.Наша команда й надалі працюватиме над поверненням українських дітей додому. Як тяжко це не було б, робота триватиме!, - додав Дмитро Лубінець.Читайте також: "16 днів проти насильства": У Рівному дівчат навчали самозахисту (ВІДЕО)