Впродовж 26-27 листопада з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю відбулися змагання за Кубок області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорного-рухового апарату, порушеннями зору, слуху та порушеннями розумового та фізичного розвитку.

У Рівненській обласній раді зазначають, що Захід пройшов у плавальному басейні Рівненського ліцею № 7. Боролись за нагороди близько 50 спортсменів з інвалідністю з міста Рівне, Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни, Клеванської спеціальної школи № 1, КЗ «РОДЮСШОІ», ФСКІ «Геракл» м. Рівне, ГО «Асоціація батьків дітей з інвалідністю» у Рівненській області та Волинської області.

Учасники змагались на різних дисциплінах на особисту першість, кожен у своїх категоріях, в особистому заліку, а саме: на дистанції 50м та 100м - вільним стилем, на спині, брас, батерфляй, на дистанції 200 м — комплексне плавання.

Кожен зі спортсменів показав своє вміння, характер і волю до перемоги. По завершенню переможці отримали грамоти та медалі.

Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який був проголошений 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю та закликає держави проводити подальшу інтеграцію людей з фізичними вадами в життя суспільства.

Читайте також: На Рівненщині поліцейські оперативно викрили причетного до крадіжки зловмисника