Спорт - це один з інструментів психологічного розвантаження та реабілітації. З такою метою напередодні відбувся перший на Рівненщині фестиваль «Бадмінтон для всіх».

Фізкультурно-оздоровчий захід пройшов на території спортивної бази комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

 «Сподіваємось, що такий фестиваль буде традиційним для Рівненщини. Він може стати чудовою можливістю для реабілітації, особливо наших захисників. Крім цього, це мотивуватиме молодь до занять спортом і здорового способу життя», - сказав начальник Управління молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський.

Головним завданням фестивалю стало залучення ветеранів війни, їхніх родин, ВПО, спортсменів, у тому числі спортсменів з інвалідністю та інших громадян до рухової активності, психологічного розвантаження у воєнний час, адаптації до звичайного життя.

Аматори спорту, особи з інвалідністю, а також військовослужбовці, які проходять реабілітацію взяли участь у змаганнях з бадмінтону. На майданчику вони демонстрували справжній змагальний дух та спортивний азарт.

Учасники фестивалю отримали пам’ятні медалі, дипломи та сувеніри.

Організували захід: Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Спорт для всіх Рівненщини, КЗ "Ветеранський простір" РОР, Рівненський регіональний центр "Інваспорт", КП "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" РОР, Відділення НОК України в Рівненській області та відокремлений підрозділ ГО «Федерація бадмінтону України» в Рівненській області.

Читайте також: У Рівнераді скасували тендер на 9 мільйонів гривень (ВІДЕО)