Загалом бронювання вже отримали майже 80 підприємств Рівненщини різних сфер, зокрема, медичної, промислової, житлово-комунальної, але більшість — сфера АПК, — каже Ігор Тимошенко.
Він нагадав, що відповідно до порядку, компанії подають документи в ОВА, де після їх погодження надсилають в Генштаб і Мінекономіки. Якщо ж важливість підприємства підтвердять на центральному рівні, то ті зможуть забронювати до половини військовозобов'язаних. Також Ігор Тимошенко наголосив, що понад 50% робітників можуть забронювати лише підприємства паливно-енергетичного комплексу.
Так, на засіданні робочої групи було погоджено 4 пакети документів. Наступний крок — впродовж 5 днів направляє документи у Генштаб. Він, своєю чергою, погоджує матеріали й направляє до Мінекономіки. Тоді, в разі відсутності заперечень, готується наказ про бронювання.
Нагадаємо, що підприємство повинно відповідати мінімум 3 критеріям постанови – немає заборгованості по сплаті податків та заробітної плати, а також бути економічно активним та виробляти важливі товари чи надавати такі ж послуги.
Читайте також: У яких випадках українцям може бути призначено житлову субсидію?