Один з найстаріших будинків Рівного може затопити фекаліями. Мова йде про про історичну пам'ятку на вулиці Драгоманова, 17. Тамтешні мешканці б'ють на сполох, бо підвал будинку затоплює каналізаційними відходами. Розчищати забиту каналізацію відповідні служби не поспішають, бо ці мережі не перебувають на балансі управляючої компанії, яка опікується будинком, та Рівненського облводоканалу. Тим часом історична та культурна пам'ятка міста може перетворитись на аварійну. Павло Невесенко продовжить.

Ось так лише за кілька днів затопило підвал у будинку на вулиці Драгоманова 17. Забилася каналізація, що знаходиться поруч з помешканням. Жителі б'ють на сполох, адже це може призвести до аварійності будинку.

Будинок на вулиці Драгоманова 17 є історичною та культурною пам'яткою міста. Микола Чибикін найдовше живе у цьому будинку. Знає і його історію ще з часів князів Любомирських.

Також тут свого часу мешкали український письменник та історик Михайло Драгоманов, неодноразово зупинялися композитор Микола Лисенко та один з перших академіків України Микола Біляшевський. Місцеві бідкаються, через свавілля чиновників та відповідних служб місто може втратити таку історичну будівлю.

Мешканці зверталися за допомогою в управляючу компанію, яка опікується будинком, втім там сказали, що забита каналізація не належить цій будівлі, відтак це не їхня компетенція. Приблизно таку ж відповідь надавали і в інших службах.

У Рівненському облводоканалі розповідають, аварійна каналізація не знаходиться на їхньому балансі - мережі приєднані до державного науково-дослідницького інституту проектування міст. І поки ці мережі не будуть передані на баланс водоканалу, вони не можуть проводити будь-які ремонтні роботи. Натомість за зверненням громадян можуть лише прислати комісію, яка вивчить проблему та дасть певні рекомендації.

Поки чиновники та відповідні служби перекидають відповідальність один на одного, у мешканців одного з найстаріших будинків міста залишається не так багато часу, аби історична та культурна пам'ятка не перетворилась на аварійну затоплену фекаліями будівлю.

 Читайте також: Куди звертатися рівнянам та які документи потрібні для отримання житлової субсидії? (ВІДЕО)