Під час реєстрації для оформлення «виплати» він вказав свої персональні дані, номер банківської картки, CVV-код, а згодом ввів код підтвердження транзакції в діалогове вікно сайту.
Виявилось, що пенсіонер опинився на фішинговій платформі. Такі сайти візуально виглядають, як справжні. Втім, їх створюють аферисти, використовуючи назву та логотип Єдиного порталу державних послуг для отримання персональних даних, що в подальшому дає їм можливість привласнювати кошти з рахунків необачних громадян.
Відтак, шахраї отримали доступ до банківських рахунків чоловіка: з карток потерпілого зникли грошові кошти в сумі 3175 гривень та 522 долари США.
За фактом шахрайства, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки слідчі Рівненського РУП проводять досудове розслідування за частиною 4 статті 190 КК України.
Правоохоронці наголошують: для отримання інформації про виплату будь-якої матеріальної допомоги від держави користуйтеся офіційними джерелами — сайтом Мінсоцполітики або додатком ДІЯ.
Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.
Читайте також: Поліцейські розслідують смертельну ДТП у Вараському районі